Гостьовий режим
Останнє оновлення 08.08.2022, Українська 

Запчастини на Дон-1500

Показати всі товари
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 2
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 3
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 4
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 5
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 6
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 7
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 8
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 9
Запчастини на Дон-1500 в Україні - фото 10

Зернозбиральний комбайн Дон-1500 - надійна техніка. Перша модель вийшла більш 30 років тому, а конструкція продовжує удосконалюватися і модернізуватися. Перед початком збирання врожаю важливо переконатися в технічній справності всіх вузлів комбайна. Це дасть можливість провести збиральні роботи без побоювання, що техніка вийде з ладу.

Можливості комбайна і основні несправності

Механізм обладнання складається з безлічі вузлів, кожен з яких може вийти з ладу. У конструкцію входять:

  • хедер, що складається з роздільника, що очищає компонента, транспортного пристрою, пристосування для помелу;
  • бункерна частина;
  • молотильна частина;
  • ходова;
  • кабіна.

Основні поломки пов'язані із зносом деталей. Зокрема, несправностей схильні молотильна і гідравлічна системи. На ці вузли припадають найбільші навантаження. Молотарка знаходиться в постійному русі, контакті з твердими предметами, що поступово зношує механізм. Гідравліка також знаходиться під впливом великих навантажень і тиску.

Тому перш за все огляд техніки починають саме з цих вузлів. Але і інші системи можуть виходити з ладу. Посилена експлуатація комбайна, високий температурний режим, використання неякісних паливно-мастильних матеріалів можуть призвести до серйозної поломки.

На щастя, технічна документація до комбайна встановлює терміни, в які потрібно міняти запасні частини. В інструкціях вказуються послідовність візуального огляду та інші особливості ремонтних робіт. Але деякі власники сільгосптехніки затягують з заміною. Це призводить до більш серйозних поломок, підвищенню вартості ремонту.

Запорука успішної роботи комбайна Дон-1500 - своєчасний огляд технічного стану та наявність якісних запасних частин.

Дон-1500 може використовувати і додаткові пристосування, що дає можливість експлуатувати його для збору різних сільськогосподарських культур. Тому покупка запасних частин буде потрібно не тільки для ремонту, але і для модернізації техніки, розширення можливостей комбайна.

Купівля якісних запчастин до Дон-1500 за доступними цінами

Якщо ви хочете купити запчастини на Дон-1500 за прийнятними цінами в Україні, зробити це ви зможете в нашому інтернет-магазині. Для зручності пошуку запчастин скористайтеся нашим каталогом: вибір не займе багато часу. У нашому асортименті представлені тисячі деталей: від найдрібніших сполучних елементів до великих вузлів. Вартість товарів вам обов'язково сподобається, адже ми працюємо з виробником запчастин безпосередньо.

Купити Запчастини на Дон-1500 у містах України