Агроман - це

Агроман - це ...

ТОВ «Агроман» - професійна команда виробників запасних частин для зернозбиральної техніки - до комбайнів та жниварок.

Багаторічний досвід у виготовленні вузлів і агрегатів закріпився блискучою репутацією серед тисячі фермерів і господарств в регіоні, а також за межами нашої країни.

Агроман - це виробник, експортер і надійна опора кожного господарства і підприємства України!

На базі підприємства функціонує мережа з 4-х відділень з центром в м Мелітополі (Україна).

Склад запасних частин - це твердий аргумент кожного відділення.

Ми спеціалізуємося на зернозбиральних комбайнах і жатках для збирання соняшника та кукурудзи.


СКЛАД

Запасні частини завжди в наявності на складі і завжди готові до самовивозу або до відправки перевізниками. Ніякого очікування, "під замовлення" і інших елементів "продажів з коліс".

Виняток становлять тільки міжнародні замовлення для експорту, де потрібно плановий підхід до замовлень на виробництво.

Відправки посилок проводяться щодня, а замовлення прийняті до 15:00 будуть відправлені в цей же день.


Відео

ВИРОБНИЦТВО

В цілому, сегмент нашого виробництва можна представити як: вали і піввісь, зірочки і конічні шестерні, шківи і варіатори, транспортери, решета, корпусні деталі, кожухи, бітери, корпуси підшипників, ножі, барабани, редуктора, ремкомплекти і супутні їм елементи.

Наша головна мета, як виробника - зробити якісно, а не дешевше. А політика ціноутворення полягає в наступному - чим більше серія, тим дешевше продукт.

Ми добре зарекомендували себе у виробництві трансмісійних валів, конічних шестерень, редукторів і ремкомплектів до редукторів відбору потужності.

Особлива увага до технічного процесу і якості виготовлення ми приділяємо продуктам для експлуатації на зернозбиральних комбайнах CLAAS.

Наш багаторічний досвід виробництва, нове обладнання, вищевказані принципи і зворотний зв'язок з полів випробувань дозволяють створювати більш витривалі вузли та агрегати.

Більш детальна презентація наших виробничих потужностей, серед яких ливарне виробництво сталі і чавуну, механічна обробка і розкрій металів лазерним і плазмовим обладнанням, кузня і багато іншого буде представлено в розділах нижче.


Відео

Ливарне виробництво сталі і чавуну

Складний і трудомісткий процес - розтопити метал до рідкого стану і розлити його по формах.

У нашому комплексі інструментів так само присутні такі елементи як лиття сталі й чавуну. Сталь використовується для відливання зірочок ланцюгової передачі, важелів і іншого, а чавун для виготовлення шківів, воротарів, корпусів редукторів, корпусів підшипників і т.д.


Механічна обробка стали і чавуну

У нашому парку мехобработки стали і чавуну присутні як перевірені часом верстати радянського виробництва, так і нові європейського і японського верстатобудування з ЧПУ і інший автоматикою.

Ми невпинно оновлюємо парк обладнання на нове під сертифікацію стандартів ISO для підвищення якості і точності обробки металів.


Кузня

Кузня - це найдавніша технологія обробки металів. Метал нагрівається до червона в печі, а після, під впливом грубої сили, приймає задану ковалем форму і ущільнюється, стає міцнішою.

Сьогодні сенс кузні залишився той же, а технологія нагріву і надання потрібної форми металу технологічно далеко від тих ковалів, які в середні століття кували мечі і підкови. Цей метод складніше ніж лиття сталі або метод зварювання декількох компонентів, але в цілому, запасна частина виконана таким способом набагато довше виносить навантаження різного роду.

Ми використовуємо метод кування (гарячої поковки) для всього ряду продуктів призначених для використання в трансмісійних вузлах: маточини, вали, шестерні конічні і прямозубиє, спецболти та інші відповідальні деталі трансмісійних агрегатів.


Відео

Трансмісійний цех

Трансмісія, і допоміжні їй елементи, грає найважливішу роль в експлуатації будь-якої машини, а особливо сільськогосподарської, де навантаження завжди підвищені.

Саме тому ми виділяємо для огляду трансмісійний цех як один з основних елементів нашого виробництва.

Найскладніші деталі: шестерні конічні і прямозубиє, вал-шестерні, шліцеві втулки і піввісь, муфти, маточини, вали фланцеві і багато іншого ми виробляємо саме тут.


Відео

Обробка листового металу

Розкрій і обробка листового металу як елемент виробництва ножів, кронштейнів, барабанів, корпусних деталей, перехідних плит, роторів і вентиляторів і інших запчастин.

Тут в нашому арсеналі є обладнання тільки з наявністю ЧПУ під управлінням стаціонарних комп'ютерних систем.

Плазмова різка листового металу: готова розкроїти сталь товщиною до 150 мм.

Ларерний розкрій металу - дуже точний, акуратний і чистий метод розкрою металу толщітой від 0,15 до 8 мм.

Гибочноє обладнання - завдяки програмному управлінню дозволяє робити точні кути різної складності.

Точкове зварювання і інші типи і види зварювання дозволяють працювати як з тонким, так і з товстим металом.


Відео