Гостьовий режим
Останнє оновлення 27.01.2022, Українська 

Запчастини на комбайн Акрос

Показати всі товари
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 2
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 3
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 4
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 5
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 6
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 7
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 8
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 9
Запчастини на комбайн Акрос в Україні - фото 10

Комбайн Акрос - модернізована версія Дон-1500, що з'явилася в 2006 році. Перше покоління техніки відрізнялося незначно, але з кожним новим поколінням Акрос йшов все далі від свого прообразу. Використовуються нові імпортні двигуни, трансмісія, система гідравліки, електроніка.

Особливості експлуатації комбайна Акрос

Техніка відрізняється високою продуктивністю: виробник заявляє про можливість збирання врожаю на площі понад 1000 га за сезон. Але насправді ці показники дещо перебільшені. Несвоєчасна заміна запчастин, використання неякісного палива, робота понад покладений режиму зношують механізми.

Найбільш схильні до поломки:

  • молотарка;
  • жнивна частина;
  • подрібнювачі;
  • гідравліка;
  • похила камера.


Власники зернозбирального комбайна Акрос відзначають, що через два-три роки багато деталей похилої камери приходять в непридатність. Але є і такі, хто заявляє про високу надійність цього вузла. Деякі проблеми можуть початися і з електронікою - на комбайн Акрос встановлюється нова система, що збільшує ймовірність поломки і складність ремонту.

Незважаючи на ці недоліки, сільгосптехніка користується неймовірним попитом. При параметрах, наближених до імпортної техніки, комбайн відрізняється доступною ціною. У вартість туру не йде ні в яке порівняння з зарубіжними аналогами. При цьому продуктивність, якість обмолоту, чистота зерна знаходяться на незмінно високому рівні.

Для збільшення терміну служби особливо навантажених вузлів сільгосптехніка Акрос має можливість встановлювати роботу измельчающего барабана в декількох швидкостях. Наприклад, для збирання зернових використовується коротка, а для кукурудзи або соняшнику - мінімальна.

Будь-який механізм, що працює в таких умовах, схильний до поломки. Продовжити життя техніці допоможе своєчасний огляд технічного стану та наявність якісних запчастин. Конструкція зернозбирального комбайна дозволяє провести ремонт будь-якої несправності протягом 1-3 днів, що дуже важливо під час збору врожаю. Головне, мати запчастини для проведення ремонту.


Купівля запчастин на Акрос

Якщо ви хочете купити запасні частини на Акрос в Україні, зробити це ви зможете на нашому сайті. Просто виберіть в каталозі відповідний розділ і замовте необхідну деталь або вузол в зборі. Наші ціни вам обов'язково сподобаються, адже вони набагато нижче, ніж пропозиції конкурентів. Для отримання консультації від фахівців ви можете замовити зворотний дзвінок або отримати потрібну інформацію по електронній пошті.