Гостьовий режим
Останнє оновлення 27.01.2022, Українська 

Універсальні мастила для сільгосптехніки


Універсальні мастила для сільгосптехніки В Україні
Veedol Grease EP, 400
 В наявності
116.00 грн
Виробник: Україна Одиниці виміру: шт.

Універсальні автомобільні мастильні матеріали допомагає захистити підшипники, супорти та інші вузли сільськогосподарської техніки з різних впливів. Надійний засіб захисту захищає рухомі та обертовані механізми від передчасного зносу, розширює їх термін служби.

Властивості універсального автомобільного змащення

Мастило для сільськогосподарської техніки повинна відповідати наступним вимогам:

  • витримує високу температуру;
  • Зберегти властивості при низьких температурах;
  • Захищати від водного впливу;
  • Не змінюйте консистенцію з краплею температури;
  • через хімічно стійку композицію.

Контронтація високих і низьких температур є передумовою, оскільки температура завантажених підшипників або супорти може досягати +120 градусів. Взимку температура деталей може зменшуватися до -20 градусів, тому інструмент не повинен бути товстим на холоді. Захист води уникає корозії. Хімічна стабільність необхідна для захисту гумових ущільнювачів, масляних печаток на підшипниках від негативного впливу хімічного агента. Якісний склад абсолютно безпечний для полімерів.

Типи універсальних мастил для сільськогосподарської техніки

Є лише кілька типів підшипників залежно від основи:

  • Lithium-holder;
  • Висока температура;
  • На основі polyurea;
  • perfluoropolyethylene;
  • molybdenum.

Кожен з типів відрізняється власними перевагами та недоліками. Наприклад, властивості оптимальні для сільськогосподарських машин у продуктах на основі літію. Вони відрізняються оптимальним співвідношенням значення. Згущувач літію дає змащення властивостями, які дозволяють захищати підшипники та інші рухомі частини від корозії. Багатокомпонентна композиція забезпечує захист металу від окислення та руйнування.

Універсальна мастила довга на поверхні деталей. Розробники інструментів наділяли це таким властивістю: навіть сильні вібрації, механічні навантаження та водорості не призводять до пілінгу.

Виробники самого техніки часто вказують на тип фонду, який використовується для певного вузла, але універсальна мастила полягає в тому, що власники агротехнології оцінюються, що він може бути використаний для спеціального обладнання різних типів. На додаток до змащувальних підшипників композиція широко використовується автомобілістами. Наприклад, для відкручування іржавих болтів або змащування дверей петлі.

Закупівля універсальної мастила в Україні

Високоякісний універсальний мастило є одним з необхідних компонентів у гаражі власника агротехнологій. Її ціна взагалі низька, а цінність важко переоцінити. Природно, вищезгадані переваги зможуть забезпечити лише високоякісний продукт. Цей продукт пропонує інтернет-магазин Agroman. Тут представлені продукти відмінної якості від кращих вітчизняних виробників..

Ціни будь ласка, будь ласка, будь ласка, кожен покупець. Доставка з інтернет-магазину Агроман можна Васильєвка, Харків та інших міст країни. Головний офіс компанії розташований у Мелітополі, тому аграрії з сусідніх поселень зможуть замовити та забрати товар шляхом самостійної доставки. Доставка до регіонів займає лише кілька днів. Підготуйте обладнання для роботи за допомогою засобів та деталей від Agroman