Гостьовий режим
Останнє оновлення 08.08.2022, Українська 

Гідравлічні масла для сільгосптехніки


Гідравлічні масла для сільгосптехніки В Україні
Veedol Hydraulic-Oil 46, 20L
 В наявності
7000.00 грн
Виробник: Україна Одиниці виміру: шт.

Гідравлічне масло для сільськогосподарського обладнання захищає механізми від появи іржі, покращує продуктивність агрегатів. Використання високоякісних матеріалів значно збільшує термін служби агротехнологій, незалежно від температури та інших умов.

Пристойний вибір гідравлічних масел представлений в інтернет-магазині Agroman. Експерти компанії рекомендують суворо дотримуватися інтервалів заміни фонду. Це дозволяє уникає дренажу гідравліки. Дослідження показали, що більшість недоліків пов'язані з відсутністю мастила або гідравлічного засмічення.

Значення статусу гідравліки в агротехнології

Сучасне спеціальне обладнання стає більш функціональним. Крім того, у нових моделях, робочий тиск у системі гідравліки зростає. Незалежно від рівня тиску та функціональності, потрібна високоякісна змащення. Препарат додатково промивається, а сама система.

Гідравлічне масло повинно відповідати найбільш жорстким вимогам:

  • відрізняється достатньою індексом в'язкості;
  • Захистіть деталі системи від передчасного зносу;
  • володіють тепловими, хімічними та антиоксидантними властивостями;
  • Захистіть корозійні частини.

У разі недостатнього рівня гідравлічного масла, негайно зупинити роботу техніки. В іншому випадку механізм буде пошкоджений, а вартість ремонту буде коштувати десятки разів вище, ніж ціна заміни рідини.

Вибір гідравлічного масла для трактора або інших сільськогосподарських машин

Агротехнології власники часто зацікавлені в питанні, що означає, що краще віддавати перевагу. При виборі уваги до рівня в'язкості засобів. Чим вище цей показник, повільніше рідина циркулює всередині системи. Така мастила не буде заморожена в заморозках, очистіть саму систему через наявність добавок. Гідравлічне масло захищає систему від корозії від окислення. Діапазон робочої температури знаходиться в межах -65 .. + 65 градусів. Тому його можна використовувати в холодному сезоні, а спекотне літо.

Оптимальний варіант при заміні засобів, рекомендованих виробником. Але якщо ні, ви можете переміщатися за рекомендованими показниками в'язкості.

Закупівля гідравлічного масла в Україні

Високоякісне гідравлічне масло представлено в інтернет-магазині Agroman. Продукт з особливими властивостями покращує роботу технології у важких умовах, забезпечує рухливість частин, захищає їх від передчасного зносу.

Замовлення Якість гідравлічного масла відомих вітчизняних та зарубіжних виробників можуть мешканці Василівки, Харків та інших міст України. Доставка буде реалізована якомога швидше. Головний офіс інтернет-магазину розташований у Мелітополі, тому аграрії з сусідніх поселень зможуть самостійно забрати товар, що наказуються раніше.

Покупці інтернет-магазину завжди можуть отримувати професійну консультацію щодо вибору палива та мастил та деталей до спеціального обладнання. Використання якісної продукції значно зменшує ймовірність побоювань, забезпечує економію палива, збільшує періоди між серйозними ремонтами