Гостьовий режим
Склад:
Українська 

Запчастини для комбайнів ХерсонМаш Славутич

Запчастини для комбайнів ХерсонМаш Славутич в Україні - фото

Зернозбиральний комбайн - складна сільськогосподарська техніка, злагоджена і ефективна робота якої залежить від справності і гарного стану всіх складових деталей, навіть самих маленьких. Своєчасна діагностика технічного стану і заміна необхідних деталей дозволять скоротити збитки в процесі збирання та запобігти поломку техніки. ТОВ «Агроман» представляє каталог запчастин для комбайна «ХерсонМаш».

Зернозбиральні комбайни «ХерсонМаш»

ТОВ Херсонський машинобудівний завод - єдиний в країні, який займається виробництвом складної сільськогосподарської техніки українського виробництва. Підприємство існує вже більше ста років і добре зарекомендувало себе на ринку як виробник, який об'єднує якість, професіоналізм і передові технології. Херсонмаш постачає технікою не тільки Україну, але також експортує обладнання в Польщу, Болгарію, Чорногорію, Сербію, Угорщину.

Довгий час найпопулярнішою моделлю заводу були самохідні комбайни СЛАВУТИЧ, а з 2012 року випускається його модернізована версія - СКІФ. Їх багатоступенева система вимолотила і очищення зерна дозволяє здійснювати збірку зернових культур максимально ефективно і з мінімальними втратами зерна. Також модель відрізняється високою прохідністю і маневреністю. Серед основної комплектації комбайнів «ХерсонМаш»:

молотильний агрегат барабанного типу (десятібільний молотильний барабан, планчатим-решітчаста дека, шестилопатеві відбійний бітер);

жатка для зернових культур;

візок для перевезення жатки;

зіп комплект;

подрібнювач-розкидач;

потужний дизельний двигун;

комфортабельна кабіна.

Переваги покупки запчастин в Agroman

ТОВ «Агроман» - платформа для виробництва і реалізації запасних деталей для зернозбирального обладнання. Купити запчастини для комбайна ХерсонМаш вигідно у наc, тому що:

власне виробництво, що включає безліч цехів (від ливарного до кузні), гарантує якість деталей;

на нашому сайті представлений каталог запчастин до всіх популярних моделей і фірмам зернозбиральної техніки;

відправка замовлень здійснюється щодня;

доставка можлива по всій території України і ближнього зарубіжжя;

є можливість оплати безготівковим розрахунком (з ПДВ і без ПДВ);

для експортних операцій можливий вибір зручної для вас валюти.

Своєчасний контроль стану зернозбиральної техніки дозволить вам уникнути зайвих витрат і отримати максимальний прибуток від урожаю, а ТОВ «Агроман» надасть всі необхідні запчастини за найкращими цінами.

Купити Запчастини для комбайнів ХерсонМаш Славутич у містах України