Гостьовий режим
Склад:
Українська 

Запчастини для комбайнів Нива СК-5

Показати всі товари
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 2
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 3
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 4
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 5
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 6
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 7
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 8
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 9
Запчастини для комбайнів Нива СК-5 в Україні - фото 10

Зернозбиральні комбайни Нива СК-5 вже майже півстоліття користуються популярністю на полях нашої країни. Попередня версія (СК-4) була дещо покращена, тому комбайни виробника використовуються вже понад 60-років. З тих пір багато чого змінилося.

Якщо в сільгосптехніки 70-хх років переважав мінімалізм, то сучасні моделі відрізняються комфортними умовами і для водія. Кабіна оператора техніки захищена від шуму і вібрації, встановлені кондиціонер і сучасна електроніка. Але основні механізми Нива Ростсельмаш залишилися практично не зміненими. Це говорить про високий надійності сельзхозтехнікі.

Можливості та призначення Нива Ростсельмаш

Назва СК-5 означає «самохідний комбайн, який має продуктивність 5 кг / сек.». Головними перевагами пристрою є простота конструкції при високій надійності, доступна вартість. Функціонал і оснащення сучасних моделей не поступаються зарубіжним аналогам.

На комбайн встановлюються:

 • жатка з допустимим захопленням в 6 метрів;
 • відбійний бітер;
 • вентильована система очищення;
 • дека з кутом відхилення в 128 градусів;
 • копичник;
 • соломотряс.

Стабілізатор роботи двигуна забезпечує постійну швидкість обертання коленвала при різних навантаженнях. Це істотно продовжує термін служби обертових механізмів. Датчики контролюють ступінь наповнення молотарки, впливають на швидкість руху техніки. Копичник спустошується автоматично.

Гідравліка задіяна в багатьох вузлах:

 • в системі повороту колесами комбайна;
 • в розвантаженні бункера;
 • в роботі мотовила;
 • в очищенні фільтра радіатора;
 • в зміні швидкості руху.

Найбільш схильний до поломок саме механізм жатки (його рухливі елементи). Він використовується в умовах підвищених навантажень, що передчасно зношує метал. Нерідко трапляються і поломки гідравлічної системи. Перевірка стану зазначених вузлів здійснюється в строго встановлений інтервал часу і полягає в візуальному огляді механізмів. Будь-який прояв несправності на увазі заміну запасних частин. Інші механізми виходять з ладу вкрай рідко.

Купівля запчастин до зернозбирального комбайну

Якщо ви хочете купити запчастини на комбайн Нива СК-5 в Україні, зробити це ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо повний каталог запчастин виробника. Просто виберіть на сайті необхідну деталь або вузол, щоб ми зв'язалися з вами і допомогли оформити замовлення.

Доставка по Україні займає мінімум часу. Простота конструкції дозволяє замінити зносився вузол в найкоротші терміни. Великооптові і постійні покупці отримують оптимальні умови співпраці.

Купити Запчастини для комбайнів Нива СК-5 у містах України