Гостьовий режим
Останнє оновлення 27.07.2021, Українська 

Запчастини ДОН-1500 в Мелітополі

Показати всі товари

Зернозбиральний комбайн ДОН-1500 випускається заводом Ростсельмаш з 1986 року. За цей час він отримав медалі за роботу і проектування. Ефективність роботи цієї сільськогосподарської машини відома за межами Росії і України.

Ви можете купити запчастини на ДОН-1500 в Мелітополі в інтернет-магазині «Агроман». Ми працюємо з найбільш необхідними для аграріїв товарами. У списках каталогу знаходяться товари для всіх вбудованих міні-систем.

Позиції каталогу

 ДОН-1500 виробництва Ростсільмаш

В нашому інтернет-магазині запасні частини до комбайнів зручно діляться на кілька категорій по застосуванню і основних функцій. Таке чіткий розподіл на розділи дозволяє вам економити час під час пошуку. Запчастини ДОН-1500 в Мелітополі від виробника Ростсельмаш відрізняються зносостійкістю.

Цей вид зернозбиральної машини довів міцність і надійність вже десятками років. Основна проблема полягає в роботі молотарки і системи гідравліки - своєрідне вразливе місце в запчастинах до Дону. Найчастіше доводиться замінювати елементи в цій частині комбайна.

Запасні частини до комбайнів в «Агромане» приділяють увагу цим позиціям. Тому в магазині найбільш поширені такі позиції:

 • молотильний барабан;
 • відбійний бітер з цільним валом;
 • блок стягнутий;
 • бич барабана;
 • втулки;
 • гідророзподільник;
 • гідроциліндр;
 • вали (ротора, елеватора і інших частин);
 • насос, привід.

  Серйозні поломки забезпечуються не тільки часом і закінченням терміну придатності деталей. Тривала експлуатація без належного догляду і звернення, неправильне використання, перепади температурного режиму, неякісне паливо призводить до цілком серйозних пошкоджень.

  Крім цього, в магазині присутні деталі для жатки, очисної системи, силової установки, шасі, бункера. Ви можете купити запасні частини до комбайнів ДОН і іншим моделям цього ж виробника в інтернет-магазині Agroman.

  АГРОМА: переваги співпраці

  Наш магазин запчастин до комбайнів приділяє увагу швидкості. Ми швидко обробляємо замовлення і намагаємося максимально швидко відправити замовлення за вказаною адресою. Ви можете забрати товари відразу зі складу в Мелітополі.

  Пропонуємо на вибір кілька варіантів оплати: до отримання і після, готівкою або карткою. Вибирайте найбільш вигідний і зручний для вас варіант.

Купити Запчастини ДОН-1500 в Мелітополі у містах України