Гостьовий режим
Склад:
Українська 

Запчастини на комбайн Вектор

Показати всі товари
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 2
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 3
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 4
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 5
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 6
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 7
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 8
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 9
Запчастини на комбайн Вектор в Україні - фото 10

Зернозбиральний комбайн Вектор - зменшена версія Акрос. Попередником цих двох моделей став Дон-1500, який взятий за базову основу сільгосптехніки. Зміни торкнулися двигуна, трансмісії, електроніки та деяких інших вузлів. Стали використовуватися імпортні силові установки, трансмісія, а електроніка стала більш досконалою.

Возможные неисправности зерноуборочного комбайна Вектор

Наиболее подвержены поломкам следующие узлы:

  • молотилка;
  • моторная установка;
  • гидравлическая система;
  • электрооборудование;
  • копнитель;
  • наклонная камера.

Деякі з несправностей усуваються регулюванням устаткування, але в більшості випадків потрібні запчастини на комбайн Вектор. Наприклад, молотарка - один з найбільш навантажених вузлів. Інтенсивні навантаження призводять до зносу деталей, неефективну роботу. Може пошкоджуватися зерно (дробитися), що не обмолочують так, як потрібно. Знос запчастин призводить до потрапляння в бункер засмічених домішок і інших неприємностей.

Деталі двигуна також схильні до поломок. Одна з проблем - перегрів двигуна. Вихід тільки один - встановити нові запчастини. Також можуть спостерігатися течі масла, проблеми з гальмами. Найбільш складною в ремонті вважається гідравлічна система. На відміну від інших вузлів, тут зазвичай потрібна заміна запчастин.

Через складність електроніки можливі її поломки. Часто вони пов'язані з зносом або неправильною роботою різних датчиків. Ці датчики потребують негайної заміни. Для перевірки їх роботи використовується контрольний електроінструмент, після чого приймається рішення про заміну деталі.

Інші вузли механізму також схильні до несправностей, але вони трапляються значно рідше. Незважаючи на деякі недоліки, зернозбиральний комбайн - дуже надійна техніка. Він тривалий час не потребує ремонту за умови регулярної перевірки технічного стану агрегатів.


Купівля запасних частин на комбайн Вектор

Перед збиранням врожаю потрібно переконатися в технічній справності всіх вузлів. Інструкція до сільгосптехніки встановлює особливий порядок перевірки, яка не займає багато часу. На щастя, навіть найсерйозніші поломки усуваються досить швидко при наявності інструменту і запасних частин.

Купити запчастини на Вектор за найдоступнішими цінами ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо деталі до сільськогосподарської техніки від кращих виробників. У каталозі ви легко знайдете необхідний елемент або вузол в зборі. Висока якість нашої продукції дозволить вам істотно збільшити інтервал між ремонтами сільгосптехніки.